Галина, зайдіть Документація-Календарні плани-1 клас
Галина
Поділіться , будь ласка, календарно-тематичним плануванням "Я досліджую світ"Большакової на другий семестр (1 клас ,
tanyatimoschenko2
Оля, Оля, доброго вечора! Ну ж з української є, скачуйте!
Оля
Допоможіть знайти будьласка! Календарне
тематичне планування з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу 2 семестр,автори: М.С.Вашуленко,В.Г Бевз,Т.П Єресько,О.Г Трофімова і українська мова з
tanyatimoschenko2
natali, доброго вечора, поки що не знайшла
natali
Хто має календарно-тематичне планування з курсу «Я досліджую світ» для 1 класу авторів М. С. Вашуленко, В. Г. Бевз на ІІ семестр поділіться, будь ласка.
світлана купець, залила, перегляньте
Ніна, залила, перегляньте
11:32 AM
Ніна
Українська мова ІІ семестр (Наумчук, Наумчук ) календарне планування у Вас є?
tanyatimoschenko2
світлана купець, періодично моніторте, файли поповнюються
tanyatimoschenko2
Леся, періодично моніторте, файли поповнюються
Олена, ok ok
Олена
Щиро дякую!
Леся
Доброго вечора! Допоможіть знайти планування з математики в інтегрованому курсі.
світлана купець
Дякую. Не можна знайти української мови Вашуленко 2 семестр.
tanyatimoschenko2
Олена, перегляньте ще раз, файли поповнюються
tanyatimoschenko2
світлана купець, ще раз перегляньте, файли поповнюються
світлана купець
підкажіть, будь ласка, де можна знайти календарне на 1 клас 2 семестр за Шияном?
Олена
Добрий вечір! Чи є у Вас календарно-тематичне планування "Я досліджую світ" (авт.І.О.Большакова, М.С.Прістінська) ІІ сем. Поділіться, будь ласка!
Anna
Дякую! :)
tanyatimoschenko2
Anna, Доброго вечора! Чи не краще взяти Я досліджую світ (орієнтовне планування) на ІІ семестр? Адже, вказаний підручник не зовсім відповідає тижням?
Anna
Добрий день! Поділіться , будь ласка, календарним плануванням Я досліджую світ 1 клас І.Большакова, М.Пристинська 2 семестр
tanyatimoschenko2
Света, Доброго дня! На сайті є 1 клас Рубля на увесь навчальний рік. Гляньте, чи Вам підходить: нормативні документи -календарні плани
Света
Доброї ночі, а у вас часом, немає мистецтво Рубля 1 клас 2 семестр?
tanyatimoschenko2
Вікторія, Доброго вечора! Немає поки що.
Вікторія
Доброго вечора. Хто може поділитися календарним Я досл.світ 1 кл. Гільберг Шиян 7 год.
оксана, Доброго вечора! Дуже шкода, але , як бачите, нема... sad
оксана
доброго дня, чи немає у вас календарного по підручнику математика 4 кл авт Листопад?
Марина, up
6:55 AM
Марина
ДЯКУЮ за корисний та такий потрібний матеріал!!!
tanyatimoschenko2
sviridoktanya, доброго вечора. Вибачте, що не відповіла зразу. На третій клас немає. Бо навчалися по інших підручниках...
sviridoktanya
Доброго дня,потрібні матеріали за 3 клас до підручників Савченко,Вашуленко та Богдановича.
tanyatimoschenko2
инна,Доброго вечора, Вас щось зацікавило? Там на сторінці Творча скарбничка є посилання на мій ФБ. Перейдіть по ньому і напишіть мені в повідомленні.
инна
согласна
Прошу!
vladjuk2
Дякую! ok
Зайдіть у розділ 3 кл Українська мова
vladjuk2
доброго вечора! Чи є на вашому сайті презентація до уроку "Узагальнення теми «Слово». Закріплення знань про вивчені частини мови іменник, прикметник, дієслово"?